wybielanie zębów

Ile kosztuje wybielanie zębów?

Wybielanie zębów staje się coraz bardziej popularne i powoli wkracza w zakres rutynowych procedur wykonywanych systematycznie obok kontroli stomatologicznych, zabiegów piaskowania czy usuwania kamienia. Pacjenci są coraz bardziej zainteresowani zabiegiem wybielania zębów ze względu na to, że daje on stosunkowo szybkie efekty oraz znacząco wpływa na wizualny aspekt uśmiechu. Pacjenci podchodzą do tego zabiegu tak pozytywnie również dlatego, że jeśli jest on odpowiednio wykonany, a Pacjent stosuje się do zaleceń lekarza, jego efekty mogą utrzymywać się przez długie lata.

O tym pamiętaj

Wybielanie to zabieg, który ma na celu nadanie szkliwu pięknego, białego odcienia. Nie oznacza to jednak, że każdy może się na niego zdecydować w dowolnym momencie. Podstawowym warunkiem, który należy spełnić, aby móc przystąpić do wybielania, jest posiadanie zdrowych zębów. Jest to konieczne ze względu na fakt, iż substancje stosowane podczas wykonywania tego zabiegu mogą podrażnić zęby, które wymagają leczenia.

Wybielanie w domu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, oferujemy wybielanie zębów metodą nakładkową. Tego typu zabieg jest możliwy do wykonywania w domu i polega na nakładaniu na zęby na noc indywidualnie odciśniętych łuków ze specjalistyczną substancją wybielającą. Wybielanie nakładkowe jest wygodne ze względu na to, iż Pacjent nie traci czasu na dojazdy na wizyty do dentysty. Koszt takiego zabiegu wynosi około 1000 zł na oba łuki.

Wybielanie w gabinecie

Podczas konsultacji stomatologicznej Pacjent może wybrać typ zabiegu zgodny z zaleceniami dentysty oraz swoimi własnymi upodobaniami. Oprócz wykonywania zabiegu wybielania w domu, możliwe jest wybielanie gabinetowe. Odbywa się ono z zastosowaniem nowoczesnej lampy diodowej. Cena tego zabiegu to około 1800 zł.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie stomatologii estetycznej i wykonujemy zabiegi wybielania na najwyższym poziomie. Podchodzimy do każdego Pacjenta indywidualnie i proponujemy kompleksowe rozwiązania. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy ze szczególną dbałością oraz troską o ich dalszy przebieg, dając naszym Pacjentom cenne wskazówki oraz zalecenia dotyczące np. pielęgnacji i diety po zabiegu.