metamorfozy

Dolne korony pełnoceramiczne i most na implantach

Pacjent po leczeniu kompleksowym. Wyleczono wszystkie ubytki próchnicowe. Wykonano korony pełnoceramiczne na zęby dolne oraz most na implantach na zęby górne.

PRZED
PO

Leczenie ortodontyczne oraz implantoprotetycze

Wyleczono wszystkie ubytki. W związku z wrodzonym brakiem zawiązków dwójek górnych przeprowadzono leczenie ortodontyczne i implantologiczne. Zęby wybielono i wykonano korony na implantach.

PRZED
PO

Wybielanie zębów, korony pełnoceramiczne i licówki

Pacjentka po leczeniu kompleksowym, wyleczono wszystkie ubytki, przeprowadzono leczenie aparatem Invisalign®. Wybielono zęby i wykonano licówki.

PRZED
PO

Korony porcelanowe na przednich zębach górnych

Pacjent po I etapie leczenia. Wyleczono wszystkie ubytki próchnicowe. Wykonano korony porcelanowe na zęby przednie w łuku górnym.

PRZED
PO

Leczenie próchnicy

Pacjent po I. etapie leczenia. Wyleczono wszystkie ubytki próchnicowe.

PRZED
PO

Kompleksowe leczenie zachowawcze

Pacjent po I. etapie leczenia. Wyleczono wszystkie ubytki próchnicowe. Skierowano do leczenia ortodontycznego.

PRZED
PO

Leczenie ortodontyczne aparatem Invisalign

Pacjent po kompleksowym leczeniu. Wyleczono wszystkie ubytki próchnicowe. Przeprowadzono leczenie aparatem Invisalign®. Wykonano korony porcelanowe na zęby przednie w łuku górnym.

PRZED
PO

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe przeprowadzone przy użyciu specjalistycznego mikroskopu i narzędzi tytanowo-niklowych z pamięcią kształtu.

PRZED
PO

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe przeprowadzone pod profesjonalnym mikroskopem z użyciem odpowiednich narzędzi tytanowo-niklowych z pamięcią kształtu.

PRZED
PO

Leczenie zachowawcze i ortodontyczne

Pacjentka po leczeniu zachowawczym i ortodontycznym aparatem Invisalign. W odcinkach bocznych zastosowano korony i mosty pełnoceramiczne. Następny etap to licówki.

PRZED
PO

Leczenie ortodontyczne i zachowawcze

Pacjentka po kompleksowym leczeniu zachowawczym oraz ortodontycznym (leczenie aparatem Invisalign), przygotowana do zabiegu wybielania oraz leczenia protetycznego.

PRZED
PO
Umów się na wizytę!