gabinet stomatologiczny

Dyskretny dentysta

Każdy z nas pragnie mieć piękny, zdrowy uśmiech. Czasami jednak nie wystarczy myć zęby dwa razy dziennie, by móc się nim cieszyć. Coraz więcej ludzi zmaga się z problemami stomatologicznymi i zmuszonych jest do regularnych wizyt w gabinecie — nie zawsze jednak chcemy, by nasi bliscy wiedzieli o naszych problemach. Jakie są zalety „dyskretnego dentysty” i dlaczego nasz gabinet można tak nazwać?

Liczy się komfort

Jedną z zalet naszego gabinetu jest miejsce, w którym się znajduje. Zdarza się, że ząb, wymagający leczenia, nie wygląda zbyt estetycznie przez jakiś czas. W efekcie pacjent może czuć się niekomfortowo, wiedząc, że musi udać się na wizytę do gabinetu położonego w samym centrum miasta, w którego pobliżu można spotkać znajomych. Dentestica znajduje się w miejscu odosobnionym, które potęguje dyskrecję oraz komfort. Pacjent może mieć pełne poczucie prywatności.

Relacja stomatolog — pacjent

Każdy lekarz, bez względu na dziedzinę, w której się specjalizuje, powinien mieć pewne cechy, które sprawią, że pacjent będzie czuł się swobodnie. Ważną cechą dla dentysty jest wyrozumiałość. Leczenie zębów nie wszystkim kojarzy się pozytywnie, dlatego wiele ludzi unika spotkania z dentystą aż do czasu wystąpienia ostrego bólu. Pojawia się wtedy uczucie wstydu, związane z brakiem wcześniejsze interwencji. Jednak najważniejsze jest, by pacjent miał zaufanie do swojego stomatologa i wiedział, że nie zostanie narażony na negatywne oceny. Ponadto, pacjent powinien wiedzieć, że może liczyć na pełną dyskrecję ze strony dentysty.

Rola empatii

Empatyczny lekarz nie tylko będzie umieć zrozumieć strach pacjenta związany z bólem podczas leczenia, ale również zrobi, co w jego mocy, by nieprzyjemnych odczuć było jak najmniej. Nie każdy dentysta wyróżnia się jednak pełną delikatnością. Jeśli pacjent nie będzie czuł się komfortowo na fotelu, spada jego poziom zaufania do specjalisty. Dentestica dba o swoich pacjentów, dlatego dokłada starań, by każdy, kto korzysta z naszych usług, czuł, że może liczyć na nas w 100%.

Dentestica to nowoczesna stomatologia w dyskretnym, pełnym prywatności miejscu. Pacjent może czuć się swobodnie i mieć pewność, że otrzyma piękny, zdrowy uśmiech, którym będzie mógł się cieszyć przez długie lata.