stomatologia dentysta

Dentysta na raty

Leczenie zębów lub osadzanie implantów w systemie prywatnym dla niektórych Pacjentów może okazać się zbyt kosztowne. Nie oznacza to jednak, że powinni z niego całkowicie rezygnować, bowiem w zamian mają szansę otrzymać najlepsze materiały oraz kompleksową opiekę. Dzięki usługom stomatologicznym na raty, każdy może pozwolić sobie na najnowocześniejsze rozwiązania, zapewniające zdrowy i piękny uśmiech. Formalności związane z leczeniem na raty to tylko kilka minut, jakie zajmuje dopełnienie dokumentów. Sprawdź, czym charakteryzuje się ta metoda płatności!

Dlaczego warto skorzystać z leczenia na raty?

Program ratalny pozwala zadbać o zęby, które są kluczem do zdrowia i wspaniałego samopoczucia, nie obciążając jednocześnie domowego budżetu. Ułatwia również wykonywanie leczenia kompleksowego, które jest bazą dla prawidłowego uzębienia. Leczenie zachowawcze jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala uniknąć przykrych dolegliwości w przyszłości. Gdy masz swoje zęby – zrób wszystko, aby je zachować.

Trzy proste kroki do kredytu w dentestica:

  • Umów się na kompleksową konsultację z jednym z naszych specjalistów. Podczas spotkania z lekarzem otrzymasz indywidualny plan leczenia, dzięki któremu dowiesz się, jakie zabiegi będą w Twoim przypadku niezbędne oraz poznasz ich przewidywany kosztorys.
  • Po stworzeniu wspólnego planu leczenia oraz kosztorysu powinieneś zdecydować, na które usługi się decydujesz oraz w ilu ratach chcesz za nie zapłacić.
  • Kiedy już wybierzesz najlepszą ofertę dla siebie, nie pozostanie Ci nic innego jak skontaktować się z wybranym bankiem lub spełnić odpowiednie formalności za pośrednictwem systemu ratalnego MediRaty.

W finalnej części możesz przystąpić do leczenia!

To łatwiejsze niż myślisz!

Leczenie na raty staje się coraz bardziej popularne, a kredyty na usługi medyczne są łatwiejsze do uzyskania niż kredyty konsumpcyjne. Choć pozyskane pieniądze Pacjent przeznacza w całości na leczenie zębów, otrzymane środki mogą oszczędzić przykrych dolegliwości bólowych i estetycznych w przypadku ubytku zęba. Ponadto, szybka interwencja specjalisty oznacza zmniejszenie szans na zaawansowany rozwój choroby.

Leczenie w prywatnym gabinecie wcale nie musi wiązać się z wielkimi nakładami finansowymi – wystarczy, że płatność rozłożysz na comiesięczne raty, a skorzystanie z usług prywatnego dentysty nie nadszarpnie Twojego budżetu.