Przez uśmiech do serca

Stomatologia to nasza pasja – doskonale wiedzą o tym nasi Pacjenci, których podczas każdej wizyty witamy dobrą energią. Wierzymy, że tylko pozytywne nastawienie Pacjentów, w synergii z naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, pozwala uzyskiwać najlepsze efekty. Zaufanie, jakim obdarzają nas Pacjenci jest dla nas na wagę złota, dlatego robimy wszystko, by osiągnąć zdrowy, piękny i szczery uśmiech u każdego z nich!

leczymy kompleksowo

Łączymy wiedzę i doświadczenie z najwyższą jakością sprzętu stomatologicznego, wspomaganego nowoczesnym oprogramowaniem.

otaczamy opieką

Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji przez personel, nasi pacjenci są objęci pełną opieką stomatologiczną pozwalającą na przywrócenie i zachowanie pięknego, zdrowego uśmiechu na bardzo długie lata.

działamy holistycznie

Do każdego pacjenta podchodzimy kompleksowo i indywidualnie. Wszystkie zabiegi i usługi wykonujemy w naszym gabinecie, co pozwala na zachowanie najwyższej i bezkompromisowej jakości leczenia.

Przez uśmiech do serca

Mówi się, że uśmiech otwiera wiele zamkniętych drzwi. Nasi pacjenci codziennie dają temu dowód: dzięki regularnym wizytom w gabinecie zyskują zdrowy, biały uśmiech, który przynosi im pewność siebie i motywuje do realizacji kolejnych planów. Bądź w dobrej formie – postaw na profesjonalną opiekę dentystyczną.

Dolne korony pełnoceramiczne i most na implantach

Pacjent po leczeniu kompleksowym. Wyleczono wszystkie ubytki próchnicowe. Wykonano korony pełnoceramiczne na zęby dolne oraz most na implantach na zęby górne.

Leczenie ortodontyczne oraz implantoprotetycze

Wyleczono wszystkie ubytki. W związku z wrodzonym brakiem zawiązków dwójek górnych przeprowadzono leczenie ortodontyczne i implantologiczne. Zęby wybielono i wykonano korony na implantach.

Wybielanie zębów, korony pełnoceramiczne i licówki

Pacjentka po leczeniu kompleksowym, wyleczono wszystkie ubytki, przeprowadzono leczenie aparatem Invisalign®. Wybielono zęby i wykonano licówki.

Korony porcelanowe na przednich zębach górnych

Pacjent po I etapie leczenia. Wyleczono wszystkie ubytki próchnicowe. Wykonano korony porcelanowe na zęby przednie w łuku górnym.

Leczenie próchnicy

Pacjent po I. etapie leczenia. Wyleczono wszystkie ubytki próchnicowe.

Kompleksowe leczenie zachowawcze

Pacjent po I. etapie leczenia. Wyleczono wszystkie ubytki próchnicowe. Skierowano do leczenia ortodontycznego.

Leczenie ortodontyczne aparatem Invisalign

Pacjent po kompleksowym leczeniu. Wyleczono wszystkie ubytki próchnicowe. Przeprowadzono leczenie aparatem Invisalign®. Wykonano korony porcelanowe na zęby przednie w łuku górnym.

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe przeprowadzone przy użyciu specjalistycznego mikroskopu i narzędzi tytanowo-niklowych z pamięcią kształtu.

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe przeprowadzone pod profesjonalnym mikroskopem z użyciem odpowiednich narzędzi tytanowo-niklowych z pamięcią kształtu.

Leczenie zachowawcze i ortodontyczne

Pacjentka po leczeniu zachowawczym i ortodontycznym aparatem Invisalign. W odcinkach bocznych zastosowano korony i mosty pełnoceramiczne. Następny etap to licówki.

opinie pacjentów

Profesjonalny personel, wysoka jakość usług i miła atmosfera! Polecam!

Good service, fast, efficient, polite and affordable prices. Was here with a friend for 3 days who had consultation Wednesday afternoon and treatment Thursday and Friday.

Pierwszy stomatolog, który kompleksowo i na długo rozwiązał moje problemy z zębami. Ocena nie tylko dla szefowej, ale i całego zespołu – polecam!

Polecam ten gabinet. Moje leczenie przebiegło bez problemów i w założonym czasie. Kolejny plus to profesjonalne podejście do pacjenta – dostałam tak przygotowany plan leczenia, że wiedziałam dokładnie, co mnie czeka.

Gabinet i opieka na najwyższym poziomie. Dr Drozd to nie tylko doskonały lekarz, ale cudowna kobieta o wielkim sercu. Najlepsza profesjonalistka w swoim fachu. Zaangażowana i pełna pasji. Doradzi, dokładnie wytłumaczy przebieg wizyty. Polecam szczególnie osobom zestresowanym na samą myśl wizyty u dentysty To jest standard, w którym chcę leczyć swoje dziecko. Polecam każdemu.

Pierwsza wizyta i na pewno będą następne. Każda osoba, z którą miałem do czynienia zaczynając od Dr Drozd, pan recepcjonistek czy pani higenistki, była bardzo uprzejma i doskonale wiedziały, co robia. Pierwszy raz zdarzyło mi się przysnąć na fotelu podczas czyszczenia, co jest doskonałym dowodem na to, jak profesjonalne podejście do pacjenta jest stosowane w tej klinice. Dziękuję bardzo i do zobaczenia wkrótce!

Współczesna stomatologia to dziedzina, która nie mogłaby istnieć bez kobiet – to one mogą poszczycić się wrodzonym instynktem opiekuńczym, głęboką empatią i siłą, która od wielu lat pozwala im przedzierać szlaki w tym zawodzie. Nasz gabinet stomatologiczny Katowice zarządzany jest przez kobiety, które poprzez swoją pracę, dodają innym kobietom odwagi i pewności siebie. Naszym celem jest szerzenie świadomości tego, jak wiele uśmiech może zmienić w naszym życiu. Piękny i zdrowy uśmiech sprawia, że stajemy się szczęśliwsi, mamy więcej energii i jesteśmy gotowi stawiać czoła codziennym trudnościom, jakie pojawiają się na naszej drodze.

Dla lekarzy stomatologów pracujących w dentestica priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja Pacjenta, które zawsze stawiają na pierwszym miejscu. Cechuje ich indywidualne podejście do Pacjenta oraz troska, którą otaczają go na każdym etapie leczenia. Przyjazna i rodzinna atmosfera, jaka panuje w naszym gabinecie stomatologicznym pozwala zapomnieć o strachu związanym z wizytą u dentysty i ze spokojem rozsiąść się na fotelu stomatologicznym. Nasi Pacjenci mają świadomość tego, że mogą w pełni powierzyć swoje zdrowie naszemu zespołowi, który tworzą wyselekcjonowani i zaufani lekarze z imponującym doświadczeniem oraz dorobkiem.

Nasza klinika stomatologiczna w Katowicach istnieje już od ponad 20 lat! Mimo, że przez ten czas wielokrotnie zmieniał się skład naszego zespołu i lokalizacja gabinetu, jedno wciąż pozostawało bez zmian – przyjazna atmosfera i kompleksowa opieka, która do dziś stanowi nasz znak rozpoznawczy. Docenia je szerokie grono Pacjentów, którzy od lat odwiedzają nas w naszej aktualnej lokalizacji, obserwując nasz rozwój i stale poszerzane doświadczenie. Ich uśmiech jest dla nas największą nagrodą za trud i wysiłek, jaki każdego dnia wkładamy w naszą pracę.

W dentestica pokazujemy naszym Pacjentom, jak wiele mogą zyskać dzięki współczesnej stomatologii – oferta stomatologiczna – dzięki stosowanym w naszym gabinecie innowacyjnym sprzętom oraz nowoczesnym technologiom, ból oraz strach przed leczeniem dentystycznym jest dziś tylko zwykłym wspomnieniem.

Efekty pracy naszych lekarzy stomatologów tylko potwierdzają to, że piękny uśmiech nie zna wieku – każdy z naszych Pacjentów od momentu przekroczenia progu gabinetu zostaje otoczony kompleksową opieką, która pozwala mu poczuć się w pełni dopieszczonym. Każdy z członków naszego zespołu – od recepcjonistki, poprzez lekarzy, aż po higienistki i asystentki dba o to, by Pacjent opuścił gabinet z poczuciem satysfakcji i szerokim uśmiechem na twarzy.

Doświadczony i profesjonalny dentysta w Katowicach? Już nie musisz dłużej szukać – umów się na wizytę w dentestica i olśniewaj pięknym uśmiechem!

Nasz gabinet jest przyjaznyosobom z niepełnosprawnościami.

W trosce o komfort wszystkich pacjentów, w pełni przystosowaliśmy Gabinet Dentestica do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Te bez problemu dostaną się do Gabinetu, gdzie czeka na nie komfortowy fotel dentystyczny, krzesła, a także w pełni dostępna toaleta. Na leczenie serdecznie zapraszamy wszystkich bez wyjątku – w końcu zdrowy uśmiech to podstawa!

Umów się na wizytę!