Aleksandra Drozd

DR N. MED ALEKSANDRA DROZD

Specjalista w stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyce, periodontologii i implantologii

W 1996 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną, a tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2004 roku z wyróżnieniem. Prywatny gabinet stomatologiczny otworzyła w 1999 roku, który w późniejszych latach został przeniesiony na ul. Armii Krajowej 190B/1 w Katowicach, gdzie znajduje się do dziś.

W dentestica zajmuję się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną i protetyką, jednak jej specjalizacją jest leczenie periodontologiczne oraz implantologiczne. Do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Stawia na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie i komfort pacjentów. Priorytetem dla dr Drozd jest wykonywanie zabiegów profesjonalnie i precyzyjnie. Jak sama mówi : ,,Zdrowie pacjentów i finalny efekt estetyczny są dla mnie najważniejsze”

Jako właściciel kliniki dentestica pełni funkcję lekarza prowadzącego oraz koordynuję kompleksowe leczenie wszystkich pacjentów gabinetu. Dr Drozd stale podnosi kwalifikacje, a obecnie jest w trakcie zdobywania kolejnych szczebli wiedzy i umiejętności z zakresu mikrochirurgii periodontologicznej. W 2021 roku zakończyła studia podyplomowe „ Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” na GWSH w Katowicach. W latach 2014-2019 była członkiem  Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI/DGOI. Od 2017 roku jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej PTSL.

Prywatnie jest mamą dwóch Córek, uwielbia zwierzęta, a szczególnie bliskie jej sercu są psy i konie. Pasjonuje się behawioryzmem, psychologią osobowości i komunikacji, analizą transakcji , kynologią , kulinariami. Ostatnimi czasy realizuje się aktywnie w jeździe offroadowej autami terenowymi.