Stomatologia estetyczna

Marzysz o pięknym, zdrowym uśmiechu?
Skorzystaj z możliwości, jakie daje dzisiejsza stomatologia estetyczna!

Od wielu lat spełniamy marzenia o lśniących, białych zębach, bazując na takich zabiegach, jak korekta kształtu i koloru zębów, wybielanie czy mocowanie licówek i koron. Stosowane przez nas materiały, takie jak m.in. nowoczesne materiały kompozytowe, ceramiczne czy też tytanowe, dają nam możliwość uzyskania naturalnego kształtu, przezierności i koloru odbudowanego zęba w krótkim czasie.

W każdym z przeprowadzanych zabiegów stosujemy rozwiązania, które są najmniej inwazyjne i możliwie oszczędne dla naturalnej tkanki pacjenta. Kompleksowa oferta usług świadczonych w gabinecie stomatologicznym dentestica pozwala na zapewnienie naszym Pacjentom zdrowego, estetycznego i naturalnego uśmiechu. Od wielu lat stosujemy nowoczesne osiągnięcia i rozwiązania stomatologii estetycznej, oferując piękne i trwałe efekty. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii z naszym doświadczeniem, skutecznie pomagamy Pacjentom w estetycznej korekcji kształtu zębów wraz z bezpieczną eliminacją wszelkich rodzajów przekrzywień, przerw czy też przebarwień zębów. Nasze doświadczenie oraz zakres świadczonych usług pozwalają nam w każdym wieku Pacjenta osiągnąć piękny, naturalny i estetyczny uśmiech.

Z każdym z Pacjentów bardzo szczegółowo uzgadniamy indywidualny plan leczenia, mający na uwadze poprawę i odbudowę naturalnego uśmiechu zgodnie z oczekiwaniami oraz najlepszymi standardami. W celu kompleksowego i bezpiecznego przywrócenia zdrowia i estetyki zębów wykonujemy odpowiednie zabiegi i odbudowy takie jak:

  • licówki porcelanowe,
  • korony i mosty pełnoceramiczne,
  • wkłady i nakłady porcelanowe (inlaye / onlaye),
  • korekty kształtu i koloru zębów za pomocą materiałów dentystycznych,
  • uzupełnianie ubytków w oparciu o najnowsze techniki implantologiczne,
  • wybielanie zębów metodą nakładkową z zastosowaniem szyn indywidualnych i żelu Bianco ®,
  • wybielanie zębów metodą gabinetową z zastosowaniem nowoczesnej lampy diodowej.

Najlepszym wyznacznikiem jakości zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej i sposobu ich przeprowadzania, są nasi zadowoleni Pacjenci, dumnie prezentujący swój uśmiech i polecający nasze rozwiązania innym: swojej rodzinie, przyjaciołom, bliskim. Pacjenci odwiedzający nas od wielu lat są zadowoleni z efektów zabiegów przeprowadzanych w naszym gabinecie oraz z przebiegu leczenia i kompleksowego podejścia do zachowania najlepszego zdrowia u wszystkich Pacjentów.

W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi skupiamy na naszym wyglądzie.
W gabinecie dentestica zdajemy sobie sprawę, że bardzo często wygląd i uśmiech (który jest naszą wizytówką), wpływa na dobre samopoczucie Pacjentów. Piękny uśmiech przyciąga naszą uwagę. Jednak tylko w przypadku, gdy wygląda naturalnie, daje nam pełny komfort w towarzystwie i pozwala na dumną jego prezentację. W celu osiągnięcia efektu, który sprosta oczekiwaniom naszych Pacjentów, od wielu lat w naszej praktyce stosujemy najnowsze osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej.

Dokonujemy korekty kształtu i koloru zębów na podstawie indywidualnie opracowanego i zatwierdzonego przez Pacjenta planu leczenia. Ostateczny efekt wykonanych przez nas zabiegów, które pozwalają na osiągnięcie pięknego uśmiechu to prawidłowe i harmonijne połączenie białego koloru prostych zębów na tle różowego koloru dziąseł Pacjenta. Dla osiągnięcia estetycznego efektu, który będzie się utrzymywał przez długie lata, stosujemy nieszkodliwe dla naturalnych zębów i trwałe materiały najwyższej jakości.

Uzupełnieniem zabiegów odbudowy lub kreacji pięknego uśmiechu często jest wybielanie zębów, które umożliwia w krótkim czasie na osiągniecie efektownego, białego uśmiechu.

Końcowy efekt estetyczny to również gama zabiegów, które pozwalają na pozbycie się przebarwień czy też nieładnego koloru szkliwa w sposób szybki w gabinecie. W gabinecie dentestica zwracamy uwagę na wszystkie detale, które pozwalają na ocenę całości wykonanych zabiegów przez pryzmat odpowiedniej harmonii kolorów i kształtu, co ostatecznie formuje piękny uśmiech na twarzach naszych Pacjentów.