Protetyka

Brak zębów lub ich nieestetyczny wygląd to już wspomnienie!
W dentestica od wielu lat zajmujemy protetyką, czyli obszarem stomatologii poświęconym odtwarzaniu naturalnych zębów przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów. Szeroki wachlarz możliwości pozwala nam na znalezienie rozwiązania, które będzie najbardziej optymalne dla naszych pacjentów.

W trakcie uzgadniania indywidualnego planu leczenia kierujemy się zasadami analizy estetycznej, którą przeprowadzamy na podstawie zdjęć diagnostycznych. W zależności od obszaru i miejsca braków zębowych, proponujemy różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne: m.in. korony i mosty, a także implanty i odbudowy zębów z wykorzystaniem materiałów kompozytowych. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy zgodnie z zasadami okluzji, tak żeby zapobiec ścieraniu się zębów własnych Pacjenta czy też pękaniu porcelany.

Uszkodzenie własnych zębów, czy ich utrata nie musi kojarzyć się z poważnym problemem. Dzięki zdobyczom współczesnej stomatologii połączonym z doświadczeniem naszego zespołu proponujemy naszym Pacjentom przywrócenie pięknego uśmiechu, między innymi poprzez zastosowanie sprawdzonych i komfortowych rozwiązań protetycznych. Zapewniając naszym Pacjentom estetyczny efekt – piękny uśmiech, proponujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania i zabiegi uzupełniające braki w uzębieniu.

Przeprowadzane przez nas leczenie protetyczne ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania całego układu zgryzowego i dlatego musi być wykonane kompleksowo, co daje Pacjentom gwarancję najlepszego efektu końcowego i trwałości wykonanych prac. W każdym z przypadków: braku całego zęba, braku kilku zębów lub całkowitego bezzębia stosujemy indywidualny plan leczenia bazujący na kilku opcjach wygodnych dla Pacjenta. Rezultaty, jakie uzyskujemy w naszym gabinecie, to wypadkowa naszej wiedzy, doświadczenia, oferowanych przez nas nowoczesnych rozwiązań oraz kompleksowego podejścia do leczenia każdego Pacjenta. Tylko takie działania dają długotrwały efekt i pełen komfort w ich codziennym użytkowaniu.