LEK. DENT. OLGA PETRUSZKA


Ekspertka w chirurgii stomatologicznej, implantologii, periodontologii

W dentestica przeprowadza zabiegi chirurgiczno – implantologiczne oraz skomplikowne rekonstrukcje kości wyrostków zębodołowych w sedacji.

W 2003 roku ukończyła Wydział Stomatologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Staże i praktyki odbyła w klinice DRRUSS w Toronto w Kanadzie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w implantologii, chirurgii stomatologicznej i periodontologii. Od początku praktyki specjalizowała się w minimalnie inwazyjnych technikach operacyjnych, mikrochirurgii i pracy w powiększeniu.

Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach na całym świecie, ucząc się od największych autorytetów w tej dziedzinie jak Marcus Huerzeler, Jonas Wachtel czy Giovanni Zucchelli.

Jest międzynarodowym wykładowcą w dziedzinie implantologii, szkoleniowcem i wykładowca akademickim. Specjalizuje się w implantologii natychmiastowej. W 2018 rozpoczęła studia doktoranckie na Uniwersytecie w Luxemburgu w dziedzinie cyfrowych technik w Implantologii i Periodontologii, które zakończyła obrona pracy z wyróżnieniem w dziedzinie pełnołukowych odbudów na implantach '”All-on-4″.

Członek prestiżowych organizacji International Team for Implantology (ITI) oraz Women in Implantology (WIN).

Prywatnie jej hobby jest nurkowanie techniczne.