DR JAKUB RYDZAK

Specjalista w stomatologii zachowawczej i dziecięcej 

Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie uzyskał stypendium Rektora dla najlepszych studentów kierunku lekarsko-dentystycznego.

W trakcie studiów brał czynny udział w działaniu koła naukowego przy katedrze Stomatologii Zachowawczej z endodoncją. Stale pogłębia wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach. Jest autorem i współautorem publikacji w specjalistycznych czasopismach medycznych. W 2019 roku, dzięki autorskiemu badaniu, zdobył pierwsze miejsce na międzynarodowej konferencji „International Medical Congress of Silesia”.

W dentestica zajmuje się leczeniem zębów zniszczonych próchnicą, złamanych lub startych, przywracając im naturalny kształt i kolor. Współpracuje z pozostałymi lekarzami, realizując kompleksowe plany leczenia. Prywatnie uwielbia piesze górskie wycieczki, aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, spełnia się kulinarnie gotując potrawy z różnych zakątków świata a od niedawna jest Właścicielem kota – adopciaka o wdzięcznym imieniu Filuś.