DR ANNA PRZYBYŁA-CICHOŃ


Specjalista w stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyce, periodontologii i implantologii

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie odbyła staż wraz z praktykami w Barcelonie, gdzie poza pracą w najnowocześniejszej placówce będącej pionierem w stomatologii minimalnie inwazyjnej w Hiszpanii, ukończyła studia podyplomowe oraz liczne szkolenia z dziedziny stomatologii estetycznej oraz implantologii.
Podczas studiów działała w kole implantologicznym oraz odbywała wakacyjne praktyki w gabinetach stomatologicznych w Barcelonie.
Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach praktycznych i teoretycznych w całej Europie. W latach 2011-2013 ukończyła program na prestiżowym Uniwersytecie w Sienie uzyskując tytuł Master Universitario di II livello in Protesi fissa i su pilastri naturali e implantari .

Jest członkiem elitarnych stowarzyszeń: Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), International Team for Implantology (ITI), Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego (PTP), European Federation of Periodontology (EFP), dzięki czemu regularnie uczestniczy w kongresach i kursach organizowanych przez te instytucje, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje na poziomie europejskim i światowym.
W roku 2014 odbyła kilkudniowe staże na Uniwersytecie w Goteborgu oraz w Madrycie w departamencie periodontologii. W czerwcu 2015r. uczestniczyła w kongresie Euro Perio 8 w Londynie aktualizując swoją wiedzę i poznając najnowsze trendy w zakresie implantologii i periodontologii.
Biegle posługuje się językami angielskim oraz hiszpańskim, natomiast językami czeskim, rosyjskim i niemieckim włada na poziomie średnio zaawansowanym. Te umiejętności ułatwiają jej komunikację z naszymi licznymi zagranicznymi pacjentami, umożliwiają uczestniczenie w zagranicznych kursach i szkoleniach oraz pozwalają realizować prywatną pasję, którą są podróże.

Głównymi dziedzinami jej zainteresowań jest protetyka, periodontologia oraz implantologia. W naszym gabinecie zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów protetycznych i periodontologicznych.