Nasi Pacjenci o nas

Zbigniew Brzozowski
Zbigniew Brzozowski
02/01/2024
Gabinet, w którym każdy pacjent czuje się zaopiekowany oraz wyjątkowy. Indywidualne podejście i pełny, dokładnie omówiony plan leczenia, wspaniała Pani Doktor wspierająca na każdym etapie działań, przyjazny personel, ceny rynkowe. Placówka którą warto zapamiętać :) Dziękuję za dotychczasową współpracę.
Ewelina Kaczmarek
Ewelina Kaczmarek
21/12/2023
Pani Doktor jest otwartym i bardzo profesjonalnym lekarzem z ogromnym doświadczeniem. W żadnym innym gabinecie stomatologicznym nie otrzymałam tak szczegółowych wyjaśnień i odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące moich zębów, Pani Doktor Aleksandra jest też osobą o niebywałej empatii i ciepłym usposobieniu. Dziękuję za leczenie na najwyższym poziomie i opiekę . Polecam !
Katarzyna Wawrzyniak
Katarzyna Wawrzyniak
07/12/2023
Pełny profesjonalizm. Pani doktor Drozd jako jedna z niewielu nie boi się podjąć leczenia zębów osoby niepełnosprawnej intelektualnie bez pełnej narkozy.
Zbigniew Głos
Zbigniew Głos
07/12/2023
Nie sądziłem, że nowy uśmiech wywoła we mnie tyle pozytywnych emocji. Śmiało mogę powiedzieć, że metamorfoza przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Nie sądziłem, że nowe zęby będą wyglądać tak naturalnie oraz będą wykonane z taką dokładnością. Choć od zakończenia leczenia nie minęło wiele czasu, otrzymałem już mnóstwo komplementów. Mimo doświadczenia z innymi gabinetami, to Dentestica odmieniła moje życie. Bez wahania polecam ten gabinet wszystkim, którzy marzą o pięknym i zdrowym uśmiechu. Od pierwszej wizyty zostałem otoczony opieką, dzięki czemu nie miałem żadnych obaw związanych z kolejnymi spotkaniami (leczenie rozpoczęliśmy w 2022r.). Personel jest wykwalifikowany, profesjonalny, cierpliwy, gotowy do odpowiedzi na każde pytanie, ale przede wszystkim niezwykle empatyczny, dzięki czemu każda wizyta przebiegała dla mnie komfortowo. Wiem, że metamorfoza to początek pozytywnych zmian w moim życiu. Jedyne, czego żałuję, to fakt, że tak długo zwlekałem z decyzją! Dentestica to nie tylko gabinet dentystyczny - to miejsce, w którym spełnia się marzenia. Gorąco polecam, pozdrawiam i do zobaczenia...:)
Iwona Pajda
Iwona Pajda
27/10/2023
Dentestica w Katowicach, to zespół fachowców na najwyższym poziomie. Pani doktor Aleksandra Drozd posiada ogrom wiedzy, dokładnie wyjaśnia cały przebieg leczenia a przy tym jest bardzo miłą osobą, która sprawia, że wizyta przebiega bez stresu , Pani Wirginia, specjalista d/s obsługi pacjenta, osoba przemiła, o wysokiej kulturze osobistej. To jest mój początek przygody z Dentestica ale już wiem, że trafiłam najlepiej jak można. Serdecznie polecam
krystian kokosinski
krystian kokosinski
14/07/2023
Najlepsza klinika w której byłem , cała ekipa profesjonalna . Bez bólu i efektywnie . Wszystko było wytłumaczone dokładnie
Mariolka
Mariolka
17/05/2023
Na samym początku wita Nas przesympatyczna Pani, która uśmiecha się z za kontuaru recepcji, nawiazując pierwszy kontakt. Następnie przyjmuje nas kolejna przesympatyczna Pani/Pan doktor z ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem. Czujemy się zaopiekowani i najważniejsi. Co zdecydowanie pomaga w gabinecie dentysty. Wsparcie, które dają asystentki i higienistki podczas zabiegu jest cudowna. W Dentestica otrzymamy pełną opiekę dentystyczną z pełnym profesjonalnym wyposażeniem. Przychodzę tu już od 10 lat. Ufam i zostaje z wami na zawsze. Dziękuje za opiekę.
Marta Krajewska
Marta Krajewska
17/05/2023
Dentestica w Katowicach, to zespól fachowców, których można tylko polecać! Miałam przyjemność poznać i poddać się wielu zabiegom u Pani dr Oli Drozd i nie tylko (wizyty trwały łącznie 12 miesięcy) i jestem pod wielkim wrażeniem jej podejścia do pacjenta, fachowości i niesamowitego profesjonalizmu. Już po pierwszej wizycie miałam pełne zaufanie do Pani doktor. Całkowicie zaangażowana w swoją pracę, nieprawdopodobnie empatyczna z cudownym podejściem do człowieka. Indywidualne podejście do problemu pacjenta, rzeczowe wyjaśnienie wszelkich zagadnień i tematów sprawiają, że pacjent czuje się w tym gabinecie wręcz komfortowo. Dziękuję serdecznie za piękny uśmiech i gratuluje tak wspaniałego Team‘u. Jestem mega zadowolona i serdecznie polecam!
yorgusss21 yorgusss21
yorgusss21 yorgusss21
06/05/2023
Ok
Magdalena Skrzypiec
Magdalena Skrzypiec
08/04/2020
Polecam ! Profesjonalna obsługa, Pani Doktor Aleksandra Drozd oraz Panie recepcjonistki zawsze uśmiechnięte i pomocne, z przyjemnością chodzę do dentysty :)
Maciej Walczyński
Maciej Walczyński
02/08/2017
Pierwszy stomatolog, który kompleksowo i na długo rozwiązał moje problemy z zębami. Ocena nie tylko dla szefowej, ale i całego zespołu - polecam!
Marta Rogocz-Słońska
Marta Rogocz-Słońska
29/09/2014
NAJLEPSZY STOMATOLOG NA ŚLĄSKU!
dentestica dr. n. med. Aleksandra Drozd