Nasi Pacjenci o nas

Ula Piotrowicz
07/11/2022
Trafiłam do gabinetu ponad 7 lat temu jako pacjent z głęboką traumą dentystyczną. Profesjonalne podejście całej ekipy, skończony kilkuletni plan leczenia i brak ubytków od pięciu lat spowodowały, że teraz do dentysty chodzę z uśmiechem - na szybką kontrolę i wspomnienia, jak kiedyś trzęsłam się ze stresu z całym fotelem. Serdecznie polecam, również tym, którzy nie wierzą, że dentysty można się nie bać i bardzo dziękuję!
Kuba Wójtowicz
05/10/2022
Mogę polecić Kuba W. Stomatolog jest najlepszy w mieście Katowice przy ul. Armii Krajowej. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog Dentestica. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
Grażyna Loska
07/09/2022
Profesjonalny i przemiły personel. Do dr n. med Aleksandry Drozd trafiłam przypadkiem z powodu usunięcia ósemki. Pani dr udzieliła mi bardzo szczegółowych informacji dotyczących samego zabiegu jak i dalszego planu leczenia. Wszystko było podparte zdjęciami .Wytłumaczyła mi tez dokładnie jak dbać o higienę jamy ustnej. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty, leczenia , informacji co się jeszcze może wydarzyć i co zrobić. Dziękuję za profesjonalną poradę i leczenie.
Bożena Klepek
27/08/2022
Jestem bardzo zadowolona z usług całego Zespołu Dentestica. Bardzo profesjonalna usługa i obsługa pacjenta. Polecam.
Sebastian Jarosz
13/07/2022
Szybko, konkretnie i bezboleśnie. Borykałem się z problemem z ósemką, udało się umówić nagłą wizytę dosłownie z dnia na dzień i przeprowadzić zabieg.
Kasia
23/05/2022
Bardzo dobrzy fachowcy. Empatia i kultura osobista. Korzystam z tego miejsca od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam
Vexo
12/05/2022
Jestem pacjentem od niedawna, już od pierwszego dnia, zaraz po wejściu do gabinetu wiedziałem, że to najlepsze miejsce do którego mogłem trafić. Miałem okazję współpracować z wieloma członkami zespołu i każdy włącznie z recepcją bezkompromisowo zasługuje na medal za wiedzę oraz podejście do pacjenta a dokładność wykonywania zabiegów wykracza poza definicję tego słowa. Dodatkowo po każdym zabiegu przedstawiona była problematyka przypadku, gdzie jako pacjent czułem się jak na wykładach i miałem chęć zaczerpnięcia większej dawki informacji. Niestety google nie przewiduje możliwości wystawienia większej ilości gwiazdek niż 5 a w tym konkretnym przypadku powinni dać taką możliwość. Podsumowywując najlepszy gabinet w jakim byłem w życiu.
Ewa Gadomska
12/04/2022
dr Aleksandra Drozd to nie tylko genialny lekarz, ale także wspaniały człowiek, co sprawia, że stres jest od razu mniejszy. Profesjonalne podejście, plan leczenia odpowiadający potrzebom i to co dla mnie jest najważniejsze, czyli skuteczność. Dziękuję za to, że w końcu poczułam się odpowiednio zaopiekowana.
Beata Polak
18/03/2022
Polecam dentestice, a szczególnie dr Jakuba Rydzaka! Profesjonalizm, spokój i precyzja to cechuje Pana doktora.
Martyna Nicieja
04/03/2022
Ponad rok temu trafiłam na fotel Pani dr Drozd i tego dnia moje życie zmieniło się diametralnie. Zespół Dentestica fachowo i indywidualnie podszedł do leczenia moich zębów sprawiając, że mój „stomatologiczny lęk” przestał istnieć. Jest to miejsce, do którego przychodzę z pięknym, a przede wszystkim szczerym uśmiechem. Jestem wdzięczna za pomoc, którą od Was otrzymałam. Jesteście niesamowici i nigdy się nie zmieniajcie, bo właśnie ten zespół tworzą cudowni ludzie z pasją. Już na tym etapie dziękuje za wszystko.
Magdalena Skrzypiec
08/04/2020
poleca
Polecam ! Profesjonalna obsługa, Pani Doktor Aleksandra Drozd oraz Panie recepcjonistki zawsze uśmiechnięte i pomocne, z przyjemnością chodzę do dentysty :)
Maciej Walczyński
02/08/2017
poleca
Pierwszy stomatolog, który kompleksowo i na długo rozwiązał moje problemy z zębami. Ocena nie tylko dla szefowej, ale i całego zespołu - polecam!
Marta Rogocz-Słońska
29/09/2014
poleca
NAJLEPSZY STOMATOLOG NA ŚLĄSKU!
dentestica dr. n. med. Aleksandra Drozd